Ledningen

Per Möller

Verksamhetsutveckling
Seniorkonsult och partner
0705-75 76 19
per.moller@idhammar.se

Jan-Olof Hilmerstam​​​​​​​

Produktion och underhåll
Seniorkonsult och partner
0708-29 23 33
jan-olof.hilmerstam@idhammar.se

Jonas Åkerlund

Produktion och underhåll
Seniorkonsult och partner
0707-98 58 32
jonas.akerlund@idhammar.se​​​​​​​

 

Konsulter

Annie Björk

Verksamhetsutveckling och Asset Management
Civilingenjör
0703-10 83 55
annie.bjork@idhammar.se

Christian Clarin

Produktion och underhåll
Underhållsexpert
0725-66 33 44
christian.clarin@idhammar.se

Hans-Erik Emanuelsson

Underhållsteknik
Sjöingenjör och seniorkonsult
0703-78 36 06
hans-erik.emanuelsson@idhammar.se

Thomas Ålund

Driftsäkerhet & underhåll
Ingenjör och seniorkonsult
0707-20 23 18
thomas.alund@idhammar.se

Tage Bengtsson

Verksamhetsutveckling
Ingenjör och seniorkonsult
0706-58 32 81
tage.bengtsson@idhammar.se

Richard Wolffelt

Tribologi & verksamhetsanalys
Ingenjör och konsult
0734-34 54 24
richard.wolffelt@idhammar.se

Anders Herbertsson

Produktion och underhåll
Underhållsexpert
0702-07 40 72
anders.herbertsson@idhammar.se

Frida Jonforsen

Produktion och underhåll
Civilingenjör
070-673 26 79.
frida.jonforsen@idhammar.se

Göran Franzén

Produktion och underhåll
Seniorkonsult
0722-45 99 83
goran.franzen@idhammar.se

Mats Sjöberg

Organisation & ledarskap
Seniorkonsult
0702-29 80 05
mats.sjoberg@idhammar.se

Peter Steffens

Produktion och underhåll
Ingenjör och IT-konsult.
0708-60 75 86
peter.steffens@idhammar.se

Sälj- & Marknadsansvariga

Elisabet Wargclou

Kundansvarig
0761-68 76 03
elisabet.wargclou@idhammar.se

Jörgen Åkerman

Kundansvarig
0498-22 90 70
jorgen.akerman@idhammar.se

Michael Moberg

Kundansvarig
0768-27 73 80
michael.moberg@idhammar.se

Mikael Thorberg

Marknadsansvarig
0702-20 56 85
mikael.thorberg@idhammar.se